اکران ویژه فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به مناسبت هفته هنر انقلاب در ساری

01:150

فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» ساخته «هادی حجازی فر» در میان استقبال علاقمندان در مرکز مازندران و در سینما سپهر ساری اکران شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، عصر چهارشنبه ۲۴ فروردین سال جاری اکران ویژه فیلم سینمایی موقعیت مهدی به مناسبت هفته هنر انقلاب در سانس ساعت ۱۶ سینما سپهر شهر ساری صورت گرفت.

گفتنی است این اکران از سری برنامه های هفته هنر انقلاب حوزه هنری مازندران بوده که با همکاری موسسه فرهنگی تبلیغی بهمن سبز و مدیریت امور سینمایی حوزه هنری مازندران صورت گرفت و با حضور خیل کثیری از علاقمندان از جمله هنرمندان، مسئولان استانی، اصحاب رسانه و سینما دوستان برگزار شد.

مهدی معصومی گرجی  هدف از این برنامه ریزی را ایجاد زمینه ای برای حضور اقشار مختلف در سینما عنوان کرد و گفت: لازم است که کارهای فاخر و ارزشمند و آثاری که درباره شخصیت ها و رویدادهای اثرگذار تاریخی از جمله انقلاب و دفاع مقدس هستند، حمایت و دیده شوند.

رییس حوزه هنری مازندران افزود: موقعیت مهدی درباره یکی از فرماندهان شجاع دوران دفاع مقدس است و دیدن این فیلم بویژه برای جوانان امروزی الگو و مثال مناسبی جهت بصیرت و تدبیر در شرایط دشوار و خاص می باشد.

شایان ذکر است که حوزه هنری مازندران در ایام و مناسبتهای مختلف با ایجاد زمینه هایی، شرایط  اکران ویژه  آثار سینمایی را در استان فراهم می کند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند