اکران نیم بهاء سینماهای کردستان به مناسبت روز مادر

02:000

به مناسبت خجسته میلاد فرخنده حضرت فاطمه (س)، روز زن و تجلیل از مقام شامخ بانوان اکران فیلم در سینما های استان کردستان یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ نیم بهاء خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، امین مرادی رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان با تبریک میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و روز تجلیل از مقام مادر گفت: سراسر تاریخ مملو از صفحاتی است که در متن و نهان آن سرشار از موفقیت هایی است که بخش عمده ای از آن مرهون تلاش، صبر، بردباری و تربیتی است که از دامان پر از مهر ومحبت ‌زنانی است که مادرانه عشق و محبت خود را نثار کرده اند تا فردایی بهتر را برای جهان به ارمغان آورند.

وی تصریح کرد: قدردانی از مقام شامخ مادر در هر روزی شاید امکان پذیر نمی بود مگر در روز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) که لقب ام ابیها را از جانب آخرین فرستاده خداوند حضرت ختمی مرتبت محمد المصطفی(ص) کسب کرد.

مرادی افزود: به همین مناسبت تمامی سینما های متعلق به حوزه هنری یعنی پردیس سینمایی بهمن سنندج، پردیس سینمایی مهر سقز و پردیس سینمایی آزادی بیجار یکشنبه ۳ بهمن ماه برای تمامی بانوان به صورت نیم بهاء  اکران فیلم خواهند داشت.

وی در مورد فیلم های در حال اکران بیان کرد: هم اکنون در۶ سالن  پردیس سینمایی بهمن سنندج ۱۲ فیلم از جمله (مرد نقره ای، آتابای، صحنه زنی، گشت ارشاد۳، بی همه چیز، گربه سیاه، شهر گربه ها، دینامیت، اتومبیل، عطر شیرین عطر تلخ، ازدواج جنجالی، آپاچی) در حال اکران است.

رئیس حوزه هنری استان کردستان  در پایان گفت: در ۳ سالن پردیس سینمایی سقز ۹ فیلم و۳ سالن پردیس سینمایی آزادی بیجار ۵ فیلم در حال اکران است که علاقه مندان می توانند جهت رزرو اینترنتی فیلم های در حال اکران با مراجعه به سایت گیشه ۷ به ادرس  https://gisheh7.ir نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند