به همت حوزه هنری کودک و نوجوان؛
اولین هم‌نشینی قصه‌گویی و قصه پردازی مادران برگزار می‌شود

01:210

هم‌نشینی «رؤیارو» با موضوع قصه‌گویی و قصه پردازی، ویژه‌ مادران ۱۱ مرداد ماه در حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، به همت حوزه هنری کودک و نوجوان، هم‌نشینی «رؤیارو» با موضوع قصه‌گویی و قصه پردازی، ویژه‌ مادران در حوزه هنری برگزار می‌شود.

نشست رؤیارو با حضور سرکار خانم الهام دارابی از تاریخ ۱۱ مرداد ماه هرهفته سه شنبه ها ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سالن صفارزاده حوزه هنری برگزار می‌گردد.

گفتنی است رویداد «رؤیارو» یک محفل هفتگی ویژه بانوان است که با هدف تربیت کودکان با واسطه‌ مادران برپا می شود. قصه‌ها در تربیت کودکان بسیار موثرند و داستان‌ در تربیت، جایگاه ویژه‌ای دارد؛ به همین منظور محفل «رؤیارو»، به همت واحد آموزش حوزه هنری کودک و نوجوان، کارگاهی را برای حضور مادران با ارائه‌ الهام دارابی تدارک دیده است. مادران در این کارگاه، چارچوب اصولی قصه‌گویی را می‌آموزند. قصه‌پردازی ویژگی ذاتی در مادران است و استفاده‌ آگاهانه از آن ضرورت دارد‌. نقد قصه‌ها و صحبت درباره‌ داستان‌ها، مهارت قصه‌گویی مادران را افزایش می‌دهد. این دورهمی ویژه بانوان هر هفته سه‌شنبه، در حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار می‌شود. امید است با ارائه‌ این کارگاه، قصه‌های مادران آینده‌ساز کودکان باشد. اهمیت دادن به قصه‌گویی عاشورایی و حماسی، از دیگر اهداف این محفل مادرانه‌ است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند