اولین جشنواره ملی و بین المللی سرود فجر در گلستان برگزار می‌شود

01:340

اولین جشنواره ملی و بین المللی سرود فجر در بخش های تولید سرود، آکاپلا، بازخوانی سرود و ایده به صورت نماهنگ و اجرای پاتوقی همزمان با سراسر کشور در استان گلستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، رئیس این مرکز درباره خبر فوق گفت: اولین جشنواره ملی و بین المللی سرود فجر در بخش های تولید قطعه سرود ادبی و حرفه ای، آکاپلا ( همخوانی بدون موسیقی )، بازخوانی سرود و ایده به صورت نماهنگ و اجرای پاتوقی برنامه ریزی شده است.

محمود خواجه نژاد به همکاری تعدادی از دستگاه های فرهنگی استان در برگزاری این جشنواره اشاره کرد و افزود:گروه های برتر شرکت کننده در این جشنواره برای مسابقه تلویزیونی کشوری وپخش صدا و سیما دعوت خواهند شد.

وی در ادامه اظهار کرد: موضوعات جشنواره شامل امید به آینده، نوجوان ایرانی آینده ساز ایرانی، ایران در مسیر پیشرفت و اقتدار، سبک زندگی اسلامی ایرانی، کالای ایرانی، اقتصاد مقاومتی، تولید، خانواده، جمعیت، تمدن نوین اسلامی، مقاومت، مقابله با صهیونیسم و استکبار جهانی، مقابله با کرونا، شهدای مدافع سلامت، خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران و در نهایت بخش ویژه جشنواره شخصیت و مکتب سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی است.

خواجه نژاد در پایان آخرین مهلت ارسال آثار را تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۰ اعلام کرد و گفت: علاقمندان می توانند آثار خود را به آدرس الکترونیکیwww.festivalsorood.ir ارسال کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند