برای فعالان فرهنگی و رسانه ای؛
انیمیشن «لوپتو» در شهرکرد اکران شد

01:410

انیمیشن سینمایی «لوپتو» اولین محصول مرکز انیمیشن سوره عصر دوشنبه ۱۶ آبان از سوی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری برای فعالان فرهنگی و رسانه ای در پردیس سینمایی بهمن شهرکرد اکران شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مهدی حسن زاده مدیر امور سینمایی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: اکران های ویژه  تولیدات سینمایی حوزه هنری برای فعالان فرهنگی و هنری و رسانه ای استان از سوی حوزه هنری برای آثار تولیدی هنرهای تصویری با هدف معرفی و نقد بررسی اثر در رسانه ها و محافل فرهنگی و هنری انجام می شود.

وی افزود: استقبال از اکران انیمیشن «لوپتو» تا کنون خوب بوده و اکران رسانه ای این اثر نیز با استقبال اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه استان روبه رو شده است.

اکران انیمیشن سینمایی «لوپتو» با شعار «شادی ساختنی است» از چهارشنبه یازدهم آبان ماه ۱۴۰۱ در پردیس سینمایی بهمن شهرکرد آغاز شد.

وی با اشاره به داستان انیمیشن سینمایی «لوپتو» افزود: داستان این انیمیشن با محوریت کارگاه اسباب‌بازی‌ خلاقانه لوپتو  به تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی و کارگردانی عباس عسکری، محصول مرکز انیمیشن سوره حوزه هنری کشور است.

حسن زاده اظهار داشت:  این انیمیشن سینمایی، نخستین محصول سینمایی مرکز انیمیشن سوره است که با تکنیک سه بعدی در استودیو فراسوی ابعاد، توسط هنرمندان کرمانی تولید شده است.

وی در رابطه با اکران سیار این انیمیشن، گفت: در شهرستان‌های استان نیز امکان سیار این فیلم وجود دارد و باتوجه به درخواست مخاطبان این امکان فراهم است تا کودکان و همشهریانی که فاقد سینما نیز هستند از دیدن این انیمیشن محروم نشوند.

خانواده‌های علاقمند جهت تهیه بلیت می توانند به سایت گیشه ۷ به نشانی www.gisheh7.ir مراجعه و بلیت خود را تهیه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند