معاون راهبری استانهای حوزه هنری:
انفکاک ما از آرمان‌های انقلاب اسلامی، سرآغاز انحراف خواهد بود

02:160

میثم مرادی بیناباج، معاون راهبری استانهای حوزه هنری در پایان نخستین روز چهلمین نشست رؤسای مراکز استانی حوزه هنری گفت: تلاش یک سال گذشته ما بر این بوده‌است که هویت انقلابی حوزه هنری در مراکز استانی را تقویت کنیم.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، میثم مرادی بیناباج در پایان نخستین روز چهلمین نشست رؤسای مراکز استانی حوزه هنری گفت: تلاش یک سال گذشته ما بر این بوده‌است که هویت انقلابی حوزه هنری در مراکز استانی را تقویت کنیم و غباری که در این سال‌ها به دلایل مختلفی مانند تاکید بر نقش سازمانی، مدیریتی و ساختاری و … بر هویت انقلابی مراکز سایه انداخته بود را پاک کنیم.

وی با بیان این نکته که مبدأ تاسیس حوزه هنری، انقلاب اسلامی بوده‌ است تصریح کرد: انفکاک ما آرمان‌های انقلاب اسلامی سرآغاز انحطاط و انحراف ما خواهد بود.
معاون راهبری استان‌های حوزه هنری با اشاره به تدوین نقشه تحول مراکز استانی حوزه هنری اظهار کرد: تغییر محسوس هویتی که در مراکز استانی ایجاد شده‌ است به سبب گفت و شنودها و سفرها و اسنادی که آماده‌ شده‌ است را یک دست‌آورد مهم می‌دانم.

مرادی بیناباج تأکید کرد: طی یک سال اخیر حوزه هنری در مراکز استانی وجهه متفاوت‌تری پیدا کرده‌ است و دلیلش هم این است که شعار انقلاب را سر دست گرفته‌ایم و برایش در ساحت هنر گفتمان‌سازی، یارگیری و تبلیغ می‌کنیم و این بدان معناست که حوزه هنری در استان‌ها در حال تبدیل شدن به مرجع و راهبر اصلی هنر انقلاب است.

وی با بیان این‌که هنر مسئله‌مند و دغدغه‌مند انقلاب به همه مسائل آن می‌پردازد تصریح کرد: ما در این نشست عهد و پیمان می‌بندیم که تا زمانی که در این مسئولیت باقی هستیم برای انقلاب اسلامی با زبان هنر شب از روز نشناسیم و از بطالت و رفتارهایی که ما را از کنشگری انقلابی و مجاهدانه در میدان انقلاب اسلامی با پرچم هنر دور میکند، پرهیز کنیم.

معاون راهبری حوزه هنری با مخاطب قرار دادن رؤسای مراکز استانی گفت: باید تلاش کنیم تا به بیان هنری مسائل اصلی مردم را در حوزه زیست بوم مطرح کنیم و تا آنجا که توان داریم برای سایر کنشگران هنری استان، الهام‌بخش باشیم.

میثم مرادی بیناباج در پایان سخنان خود با اشاره به تهیه نقشه تحول مراکز استانی با توجه به مسائل و زیست بوم آن استان بیان کرد: امید داریم تلاش ما الگویی باشد برای حکمرانی هنر و فرهنگ و رسانه انقلاب اسلامی که در صورت تحقق آن یک الگوی جدید در سیاست‌گذاری و اقدام در حوزه فرهنگ هنر و رسانه انقلاب اسلامی مبتنی بر جغرافیای متنوع و متکثر زیست‌بوم فرهنگی ایران اسلامی در کشور ایجاد می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند