انتصاب مدیر تولید حوزه هنری استان اردبیل

01:210

سیدحامد اسحاقی به عنوان مدیر تولید حوزه هنری استان اردبیل منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، طی حکمی امیر رجبی رییس حوزه هنری استان اردبیل، سیدحامد اسحاقی را به عنوان مدیر تولید حوزه هنری اردبیل منصوب کرد.

در این حکم چنین آمده است:

جناب آقای سیدحامد اسحاقی به موجب این ابلاغ با حفظ سمت به عنوان مدیر تولید حوزه هنری استان اردبیل منصوب می‌شوید.

بدون شک تولید آثار فاخر و ارزشی در رشته‌های مختلف هنری، مبتنی بر زیست‌بوم و نقشه تحول، نیازمند برنامه‌ریزی و تدبیر لازم در طی کامل مراحل سه گانه پیش تولید، تولید و پس از تولید است؛ چنانکه با جلسات مکرر کارشناسی در مرحله پیش تولید و استفاده از نظرات کارشناسی مسئولان واحد و مشاوران و صاحبنظران، از ایده‌یابی تا اجرا، به نحو دقیقی بررسی و برنامه‌ریزی گردد و سپس در زمان تولید، نظارت کافی و گام به گام جهت تولید کیفی اثر انجام شود و در نهایت پس از تولید، زمینه تبلیغ و ترویج محصول به نحو شایسته محقق گردد.

لذا از جنابعالی انتظار می‌رود نسبت به انجام دقیق شرح وظایف پیوستی زیر نظر معاونت فرهنگی و هنری، اهتمام ورزیده و در رشد کمی و کیفی محصولات تولیدی حوزه هنری استان، نقشی شایسته ایفا نمایید. ان‌شاءالله

گفتنی است سیدحامد اسحاقی در حال حاضر مسئول واحد هنرهای تصویری بوده و پیش از این مسئولیت واحد‌های آموزش و پژوهش، طرح و برنامه، آفرینش‌های ادبی و روابط عمومی را در کارنامه دارد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند