انتشار فراخوان مسابقه عکاسی «قاب بهشت» در چهارمحال و بختیاری

02:0080

همزمان با ماه مبارک رمضان و آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی فراخوان مسابقه عکاسی«قاب بهشت» در چهارمحال و بختیاری منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، احمد ریاحی دبیر اجرای مسابقه عکاسی «قاب بهشت» گفت: این فراخوان عکاسی از سوی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری شهرکرد در دو بخش حرفه ای (عکاسی دوربین) و بخش مردمی( دوربین تلفن همراه) منتشر شده است.

احمد ریاحی افزود: سفر های ساده افطاری، کمک های مومنانه، شب های قدر، جزء خوانی قرآن کریم، رویت هلال ماه رمضان و شوال، راهپیمایی روز قدس، نماز عید سعید فطر و تمامی مراسمات بومی و محلی ماه مبارک رمضان در استان از موضوعات این فراخوان مسابقه عکاسی هستند.

وی درباره شرایط ارسال آثار این فراخوان گفت: تمامی آثار ارسالی باید در جغرافیایی استان چهارمحال و بختیاری عکاسی شده باشد و هر عکاس مجاز به ارسال ۵ فرم عکس در هر بخش می باشد. عکس ها باید فاقد هرگونه امضاء، حاشیه، پاسپارتو، تاریخ، واتر مارک و هر نشان دیگری باشد. همچنین ویرایش آثار در حد تنظیم نور، رنگ، کنتراست و کراپ مجاز است.

به گفته وی ارسال آثار به معنای پذیرش تمامی شرایط فراخوان می باشد و  دبیرخانه استانی «قاب بهشت» حق استفاده از عکس ها ارسالی را برای چاپ در کتاب، برشور، انتشارات، شبکه های اجتماعی و موارد دیگر تبلیغات برای خود را محفوظ می دارد.

دبیر اجرای مسابقه عکاسی «قاب بهشت» درباره جوایز این فراخوان گفت: در بخش حرفه ای این فراخوان سه نفر به عنوان نفرات اول و سوم معرفی شده و به ترتیب نفر اول ۰۰۰/۰۰۰/۲۵ ریال، نفر دوم ۰۰۰/۰۰۰/۱۵ ریال، و نفر سوم ۰۰۰/۰۰۰/۱۰ ریال تعلق خواهد گرفت همچنین از سه نفر به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال تقدیر به عمل خواهد آمد.

به گفته وی در مردمی این فراخوان نیز نفر اول ۰۰۰/۰۰۰/۱۰ ریال نفر دوم ۰۰۰/۵۰۰/۷ ریال و نفر سوم ۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال تعلق خواهد گرفت و از سه نفر به مبلغ ۰۰۰/۰۰۰/۲ ریال تقدیر به عمل خواهد آمد.

علاقه مندان می توانند آثار خود را تا  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ به صورت فایل در واتس آپ به شماره ی ۰۹۳۸۰۷۶۸۵۰۰ و یا از طریق پست الکترونیک به آدرس ghabebehestfestival@gmail.com  ارسال نمایند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند