انتشار فراخوان عضویت کانون رویش نسل نوین تاریخ شفاهی در مازندران

01:190

به منظور شناسایی و تربیت نسل نوین پیشگامان فرهنگ در عرصه تاریخ شفاهی کانون تاریخ شفاهی مازندران تاسیس می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سید رحیم موسوی ساروی کارشناس مسئول پژوهش حوزه هنری مازندران ضمن اعلام این خبر گفت: به منظور شناسایی و تربیت نسل نوین پیشگامان فرهنگ در عرصه تاریخ شفاهی کانون تاریخ شفاهی مازندران در حوزه هنری تاسیس می شود.

موسوی ساروی فراخوان حاضر را ویژه شهرهای بهشهر، نکا، ساری، قائمشهر، بابل و جویبار برشمرد و گفت: تاریخ شفاهی عرصه گسترده ای است که در بسیاری از زمینه ها و رشته های فرهنگی سیاسی و اجتماعی کاربرد دارد اما هنوز آنگونه که شایسته است شناخته نشده است.

وی با ذکر این نکته که حوزه هنری مازندران تاسیس کانون تاریخ شفاهی را به شکل جدی در دستور کار و سند تحول خود قرار داده ادامه داد: در این ارتباط فراخوانی تهیه و منتشر شد تا علاقمندان ( در بازه سنی ۱۸ الی ۲۵ سال) با ارائه مدارک مندرج در فراخوان، فرم مورد نظر را تا ۲۵ بهمن ماه از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره ۰۹۰۳۶۰۳۶۴۰۸ ارسال کنند.

حوزه هنری مازندران از پایان تابستان سال جاری و به مناسبت هفته دفاع مقدس طی ۱۶ جلسه برنامه مجازی آموزش بنیادین تاریخ شفاهی خود را با حضور مرتضی نورایی ( از پیشگامان این عرصه) صورت داد که در نهایت این رویداد ۵۰ شرکت کننده برای فعالیتهای بعدی آماده و معرفی کرد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند