انتشار استوری موشن «مثل سردار» همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

02:000

مجموعه ده قسمت استوری موشن «مثل سردار» با محوریت بیان صفت‌ها و ویژگی‌های برجسته روحی و شخصیتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، به مناسبت اولین سالگرد شهادت این شهید والامقام، توسط حوزه هنری استان کرمانشاه تولید و انتشار یافت.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مدیر روابط عمومی حوزه هنری کرمانشاه گفت: «مثل سردار» تولیدی مشترک از حوزه هنری انقلاب اسلامی، اداره کل تبلیغات اسلامی و سازمان فضای مجازی سراج مرکز کرمانشاه است که در دهه بصیرت و همزمان با ایام گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در فضای مجازی و کانال‍‌های فرهنگی هنری ارائه شد.

سروری افزود: اخلاص، دینداری، ولایت‌مداری، وحدت آفرینی، منطقی و با تدبیر، جوانمردی و فداکاری، برخی از ویژگی‌های روحی و شخصیتی شهید حاج قاسم سلیمانی است که در قالب استوری موشن، و تحت عنوان مثل سردار انتشار یافته است.

انتشار کمیک موشن روایت شهادت حاج قاسم از زبان قشرهای مختلف مردم

مجموعه کمیک موشن «در قلب مردم» روایت شهادت سردار دل‌ها از زبان مردم، همزمان با نخستین سالگرد شهادت مظلومانه سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی به تهیه کنندگی حوزه هنری کرمانشاه تولید و منتشر شد.

سروری همچنین افزود: «در قلب مردم» روایت خاطره برخی از قشرهای جامعه است که با گویش محلی و به سبک کمیک موشن (داستان مستند مصور)، ساخته شده و در دهه بصیرت و سالگرد شهادت شهید سلیمانی در فضای مجازی و رسانه‌های بومی و کشوری انتشار یافته است.

وی اظهار داشت: این مجموعه ۵ قسمتی، با هدف نشان دادن حس و حال واقعی مردم پس از شنیدن خبر شهادت سردار مهربانی و واکنش قلبی آنها از این ترور ناجوانمردانه، تولید شده است.

به گفته سروری، مدیر تولید این پروژه بر عهده علی حقیقی از فعالان انقلاب اسلامی بوده و مراحل تحقیق، نقاشی دیجیتال، نگارش متن تا تدوین و صداگذاری ظرف مدت کمتر از ۷ روز، با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه به پایان رسیده است.

وی در انتها ابراز داشت: پروژه «در قلب مردم» تلاشی اندک از خانواده حوزه هنری کرمانشاه برای گرامیداشت یاد و خاطره سردار سرافراز، حاج قاسم سلیمانی است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند