علی تک روستا، در مراسم رونمایی پوستر «برادرم نادعلی»:
امیدوارم صدای هزاران خانواده شهدای گمنام به گوش مسئولان برسد

01:560

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مراسم رونمایی از پوستر مستند «برادرم نادعلی» کاری از علی تک‌روستا و تهیه‌کنندگی محسن اسلام‌زاده در کنار مزار شهدای گمنام غواص با حضور صفرعلی دهقان‌کار برادر شهید گمنام نادعلی دهقان‌کار، کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، سیدحسام حسینی مدیر روابط عمومی حوزه هنری و یاسر فریادرس مدیر مرکز مستند سوره رونمایی شد.

در ابتدای این مراسم علی تک‌روستا گفت: امیدوارم صدای مستند برادرم نادعلی که صدای هزاران خانواده شهدای گمنام است به گوش یک مسئول یا دلسوخته‌ای برسد و چشم انتظاری این خانواده‌ها به پایان برسد. مستند «برادرم نادعلی» قصه خانواده شهید گمنامی است که تلاش می‌کند تا از طریق گرفتن مجوز نبش قبر و آزمایش دی ان ای برادرش را شناسایی کند.

در ادامه یاسر فریادرس، مدیر مرکز مستند سوره اظهار داشت: در تولید این اثر مهم‌ترین مسئله ما بیان دغدغه و اتفاقی بود که برای خانواده دهقان‌کار رخ داده بود که البته خانواده‌های دیگری هم درگیر این مسئله هستند و امیدوارم مستند «برادرم نادعلی» نقطه آغازی برای ایجاد یک جریان رسانه‌ای تا حل مسئله شود.

صفرعلی دهقان‌کار، برادر شهید نادعلی دهقان‌کار هم در ادامه مراسم گفت: از کارگردان این مستند و مرکز مستند سوره تشکر می‌کنم که به مسئله خانواده شهدای گمنام که ۳۰ سال است مدام درگیر آن هستند و پیگیر، پرداخته‌اند و امیدوارم این مستند به نمایندگی از همه این خانواده‌ها بتواند حرفشان را بزند.

لازم به ذکر است، مستند «برادرم نادعلی» تازه‌ترین مستند مرکز مستند سوره است که این روزها برای اولین بار در بخش شهید آوینی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت اکران می‌شود.

برنامه اکران این مستند بدین شرح است: پنجشنبه ۲۷ آذر: سایت هاشور؛ شنبه ۲۹ آذر، سایت نماوا، دوشنبه ۱ دی، سایت هاشور، سه شنبه ۲ دی، سایت تیوا؛ تماشاگران می‌توانند جهت تماشای این اثر در روزهای مشخص از ساعت ۷ الی ۲۴ به تماشای آثار بنشینند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند