امضاء تفاهم‌نامه میان «پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی» و «مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران»

کمتر از یک دقیقه0

«پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی» و «مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران» با هم تفاهم‌نامه همکاری پژوهشی و آموزشی امضاء کردند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ و با حضور دکتر وحید یامین‌­پور رئیس پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی و حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حمید پارسا­نیا رئیس مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران، یک تفاهم‌نامه همکاری در راستای ارتقای سطح کیفیت پژوهشی و آموزشی دو طرف به امضاء مشترک رسید.

ایجاد زمینه همکاری مشترک مابین پژوهشکده و مؤسسه برای انجام پژوهش در سه زمینه «تاریخ فرهنگی انقلاب اسلامی»، «بازشناسی اجتماعی دهه شصت»، «مطالعات اجتماعی دفاع مقدس» و کمک به رونق و توسعه این حوزه‌های پژوهشی در میان پژوهشگران، از محورهای اصلی این تفاهم‌­نامه است.

همچنین انجام طرح‌­های پژوهشی و مطالعاتی، برگزاری همایش‌­ها، نشست­‌ها و گفت‌وگوهای تخصصی، حمایت از پایان­‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری و طرح پسادکتری، برگزاری دوره‌­های کوتاه­‌مدت و کارگاه­‌های آموزشی و پژوهشی، همکاری در تألیف و ترجمه کتب تخصصی، همکاری در انتشار مجلات تخصصی و همکاری به‌منظور ایجاد شبکه­‌ای از محققان و علاقه‌مندان به مطالعات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، از دیگر محورهای این تفاهم‌­نامه است.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند