امام جمعه اسفراین: وظیفه ما شناختن راه شهداست

01:480

در آستانه هفته هنر انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان حوزه هنری خراسان شمالی و بنیاد شهید اسفراین، امام جمعه اسفراین و جمعی از هنرمندان عرصه نمایش استان و شهرستان اسفراین، با خانواده شهید هنرمند؛ غلامرضا میان‌آبادی از هنرمندان عرصه نمایش استان، حجت الاسلام موسوی بر ضرورت شناختن راه شهداء و ادامه دادن راه آن‌ها تاکید کرد.

به  گزارش روابط عمومی حوزه هنری، حجت الاسلام «موسوی» امام جمعه اسفراین در این دیدار  به تبیین جایگاه شهید و شهادت پرداخت و از این که شهداء هنرمندانه‌ترین کار را با حضور خود در عرصه دفاع از کشور به تصویر کشیدند، گفت: اگر شهدا نبودند دشمن نامی از اسلام باقی نمی‌گذاشت و اگر در کشور ما اسلام حاکمیت دارد ثمره خون شهداست و امثال شهید میان‌آبادی‌ها رفتند تا ما به اسلام عمل کنیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی اسفراین ادامه داد: شهدا تکلیف ما را سنگین کردند و وظیفه امروز ما شناختن شهداء و ادامه دادن راه آن‌هاست.

اکرم صدیقی کلاته رئیس حوزه هنری خراسان شمالی نیز در این دیدار که با حضور جمعی از هنرمندان عرصه نمایش استان و اسفراین از جمله «علیرضا فیروزه»؛ پیشکسوت تئاتر صورت گرفت، از شهید «میان‌آبادی» به عنوان یکی از هنرمندان  فعال در عرصه هنر نمایش یاد کرد و با اشاره به هنرمندان متعهد خوب استان که ظرفیت‌های ملی دارند، بر فراهم کردن زمینه برای فعالیت هنرمندان متعهد در استان تاکید کرد.

همچنین، در این دیدار دو گروه سرود به هنرنمایی پرداختند و چهره شهید «غلامرضا میان‌آبادی» که از سوی هنرمند گرافیست استان «تقی رضایی» تهیه شده بود، به مادر شهید تقدیم شد.

بر اساس این گزارش، در آستانه هفته هنر انقلاب اسلامی و پس از این دیدار گلزار شهید هنرمند، غلامرضا میان‌آبادی با حضور جمعی از اهالی هنر نمایش استان و مسئولان غبارروبی و عطرافشانی شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند