افول و زوال رژیم جعلی صهیونیستی فرا رسیده است

02:030

حوزه هنری استان کردستان به مناسبت روز جهانی قدس با صدور بیانیه‌ای ضمن اشاره بر تحقق پایان رژیم جعلی صهیونیستی در آینده‌ای بسیار نزدیک، بر حضور در فضای مجازی گرامیداشت این روز تأکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حوزه هنری استان کردستان به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است:

روز قدس روز ظلم‌ستیزی، روز قیام و مقاومت و روز حیات اسلام است. بنیان مرصوص خداباوران و امیدواران به نصرت الهی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، یک بار دیگر در برابر استکبار و رژیم جنایتکار صهیونیستی می‌ایستد و وحدت و عزم مسلمانان را در نابودی اسرائیل به رخ دشمنان اسلام خواهد کشید.

جهانی شدن روز قدس مرهون درایت و بصیرت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام‌خمینی (ره)، هدایت و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، همراهی و همروی ملت شریف ایران، مسلمانان عدالت‌خواه و آزادی‌خواهان جهان بوده و ثمرات این شجره طیبه روزبه‌روز نمایان‌تر و تلألو آن درخشان‌تر و نوید بخش آسمانی الا انّ نصرالله قریب است.

بیش از هفت دهه است که از اشغال پاره تن اسلام، فلسطین عزیز می‌گذرد و صهیونیست‌ها با حمایت دولت‌های استعمارگر غربی و سکوت سازمان‌های به اصطلاح حقوق بشری، ضمن اشغال سرزمین فلسطین و تشکیل دولت جعلی، مردم کشور فلسطین را با کشتار و جنایت از سرزمین آبا و اجدادی خود بیرون رانده‌اند.

جهان اسلام امروز در شرایط خاصی قرار دارد، کسانی که سنگ رهبری امت اسلامی را به سینه می‌زنند، در جنایات رژیم اسرائیل شریک شده‌اند و در کنار کسانی قرار گرفته‌اند که سال‌هاست این رژیم غاصب را مسلح کرده‌اند و از آن حمایت می‌کنند.

جهان استکبار و کشورهای حامی آنان بدانند طرح خائنانه به اصطلاح «صلح ابراهیم» نه بر میز مذاکره منامه که در باور فرزندان مقاوم مردم‌ فلسطین و غزه رقم خواهد خورد و این معامله بزرگ پیروزی فتح المبینی است که وحدت جهان اسلام را به نمایش گذاشته و حکام قدرت‌طلب و فاسد منطقه از این پیروزی به جز روسیاهی و ذلت بهره‌ای نصیبشان نمی‌شود.

اطمینان داریم که تا رهایی بیت‌المقدس شریف از چنگال ناپاکان و آزادی کامل ملت قهرمان فلسطین فاصله زیادی نمانده است و محور مقاومت با پیروی از مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به‌زودی پیروزی خود را جشن خواهند گرفت.

ما هنرمندان و کارکنان حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان اعلام می‌داریم، گرچه به‌واسطه شیوع ویروس منحوس کرونا امکان حضور در اجتماع بزرگ مردم آزادی‌خواه ایران اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و روز قدس را نداریم، اما همراه با ملل جهان به‌منظور ادای دین شرعی نسبت به فریضه روز قدس، امسال را به جای قدم‌ها بر روی سنگفرش خیابان‌ها، با قلم و بیان در فضای مجازی آنچنان حضور خواهیم یافت که لرزه بر اندام دشمن اندازد و روح مطهر امام راحل (ره) و بزرگمرد مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی را شاد گرداند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند