اعلام برگزیدگان مسابقه نقاشی و عکس با موضوع زلزله سی‌سخت

02:130

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از معرفی برگزیدگان مسابقه مجازی نقاشی کودکان و عکاسی با موضوع زلزله سی‌سخت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، شریف اسلامی بیان داشت: این مسابقه از سوی واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری و با مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف ارتقاء روحیه نشاط و امید در کودکان سی‌سختی و روستاهای حومه با تأکید بر زلزله اخیر این شهر برگزار شد.

اسلامی با بیان اینکه این مسابقه ویژه کودکان شهر سی‌سخت و روستاهای اطراف آن بود، اظهار داشت: طی فراخوانی که در اسفندماه سال گذشته به شیوه مجازی انجام شد، تعداد ۶۴ اثر نقاشی کودکان دریافت کردیم که پس از داوری این آثار توسط هیئت داوران، ۲۰ اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

وی به برگزیدگان این مسابقه اشاره کرد و گفت: سیدعلی هاشمی، متین رضایی، عباس گودرزی، علی علیزاده، طاها کریمی، نگار صفایی، ابوالفضل محمدخانی، میلاد محمدیان، مهدیه صابری، نگین صفایی، الینا توکل‌پور، یوسف سی‌سختی‌نژاد، سیدامیرحسین محمدیان، اناشید خلیلی، بنیامین طهماسبی، نرگس قدسی، فاطمه تیموری، میعاد محمدی، یسنا نظری و محیا بهره‌مند منتخبین این مسابقه هستند.

اسلامی یادآور شد: در روزهای آینده و با بهترشدن شرایط، طی مراسمی در شهر سی‌سخت از برگزیدگان تجلیل به‌عمل خواهد آمد.

وی تصریح کرد: مردم و به‌ویژه کودکان سی‌سختی در زلزله اخیر این شهر از نظر روحی آسیب‌های فراوانی دیده‌اند که لازم است با اجرای برنامه‌های هنری در تسکین آلام آنان کوشید.

معرفی برندگان مسابقه عکس «در جستجوی امید»

مسابقه عکس «در جستجوی امید» ویژه شهروندان شهر سی‌سخت با موضوع زلزله از سوی حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد برگزار و برندگان خود را شناخت.

شریف اسلامی با بیان این خبر گفت: این مسابقه با موضوعات بحران زلزله و آسیب‌های پس از وقوع زلزله در سی‌سخت، کمک‌های مؤمنانه گروه‌های جهادی و مردمی در شهر سی‌سخت و همچنین نشاط و امید در زندگی این مردم برگزار شد.

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت: تعداد ۳۰۰ اثر عکس موبایلی و دوربین از شهروندان شهر سی‌سخت و روستاهای حومه آن دریافت کردیم که پس از داوری ۸ اثربرگزیده و معرفی شدند.

اسلامی با اشاره به برگزیدگان مسابقه گفت: ابوالفضل محمدخانی، حورماه خلیلی، محمدرضا رسولی، فاطمه یزدانی، میلاد محمدی، احمد رحیمی‌زاده، مجتبی فرخی و زیبا رضوانی شرکت‌کنندگانی هستند که آثارشان در مسابقه عکس «در جستجوی امید» برگزیده شد.

وی تصریح کرد: تصمیم داشتیم که طی مراسمی در شهر سی‌سخت از برگزیدگان این مسابقه تجلیل کنیم، اما با توجه به گسترش ویروس کرونا و شرایط نامساعد منطقه مراسمی برگزار نخواهد شد و جوایز برندگان به حساب آنها واریز می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند