اطلاعیه پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد

02:000

حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در خصوص بررسی مدارک پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری؛ در پی اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد؛ حوزه هنری سازمان تبلیغات در اطلاعیه‌ای از پذیرفته‌شدگان این آزمون برای ارائه مدارک دعوت کرد.

بر اساس این اطلاعیه، کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست جهت تحویل مدارک و طی مراحل استخدامی از روز دوشنبه مورخ ۸ شهریورماه تا ۱۵ شهریورماه، شخصاً با حضور در مرکز حوزه هنری پذیرفته شده در آزمون با توجه به جدول پیوست این اطلاعیه، مدارک ذیل را ارائه دهند.

تذکر مهم: عدم مراجعه داوطلب در مهلت مقرر اعلام شده، به منزله انصراف از سایر مراحل استخدامی تلقی می‌شود. در راستای صیانت از حقوق سایر داوطلبان آزمون، به اسناد و مدارکی که بعد از اتمام مهلت مقرر تحویل داده می‌شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مدارک لازم

۱- ۳ قطعه عکس ۴ * ۳ تمام رخ پشت‌نویسی شده که در سال جاری گرفته شده باشد.
۲- اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن
۳- اصل شناسنامه و تصویر از تمامی صفحات آن
۴- اصل مدرک تحصیلی (گواهینامه موقت یا دانشنامه) در مقطع تحصیلی پذیرفته شده در امتحان مشترک ممهور به مهر دانشگاه و تصویر آن
۵- اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم قانونی و تصویر آن (برای آقایان)
۶- اصل کارت شناسایی ایثارگری یا معرفی‌نامه از بنیاد شهید و امور ایثارگران اصل مدارک
۷- ارائه مدرک مربوط به امتیاز حافظان قرآن (با امضای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبیلغات
اسلامی)
۸-  ارائه مدرک برای استفاده از اولویت بومی شهرستانی (مطابق بخشنامه بومی به شماره ۳۶۹۴۸۸ مورخه ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ ) –  دریافت فایل بخشنامه بومی

۹- کارنامه آزمون

چنانچه مغایرتی در مدارک دریافتی با خوداظهاری داوطلب در زمان ثبت نام وجود داشته باشد، مسئولیت آن متوجه داوطلب است و برابر مقررات مربوطه با وی برخورد خواهد شد.

در ادامه و به پیوست فهرست اسامی، تلفن و نشانی حوزه هنریِ ستاد و مراکز استان‌ها ارائه شده است.

دریافت فایل آدرس و تلفن مراکز استانی نهایی

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند