در پی برگزاری مسابقه کتابخوانی حوزه هنری مازندران رخ داد؛
استقبال کتابخوانان سراسر کشور از کتاب «سیب سرخ سید»

01:120

مسابقه کتابخوانی خاطرات شهید «سید علی دوامی» ویژه کتابخانه تخصصی حوزه هنری مازندران با استقبال قابل توجهی همراه شد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مسابقه کتابخوانی خاطرات زندگی شهید «سید علی دوامی» چندی پیش به مناسبت هفته دفاع مقدس فراخوان شد.

علیرضا پاکبین معاون فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران ضمن اعلام خبر فوق عنوان کرد: پس از برگزاری مسابقه کتابخوانی شهید «سید مجتبی علمدار» در سال ۹۹ و استقبال علاقه‌مندان از سراسر کشور، تصمیم گرفتیم چنین رویدادی را به شکل منظم در طول سال با معرفی کتاب‌هایی از زندگی علما، مشاهیر، شهدا و… همراه با انتشار پرسشنامه تکرار کنیم.

وی گفت: کتابخانه تخصصی حوزه هنری مازندران این بار با معرفی کتاب «سیب سرخ سید» که به خاطرات شهید «سید علی دوامی» می‌پردازد، مسابقه تازه‌ای را به شکل ملی برگزار کرد.

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران ادامه داد: رویداد فوق با دریافت بیش از ۳۰۰ پاسخنامه از سراسر کشور (شهرهای بیرجند، ملایر، شیراز، همدان، آبادان، اردکان و… ) پی گرفته شده و با اعلام نتایج در هفته کتاب و کتابخوانی پایان می‌پذیرد.

شایان ذکر است که مسابقات کتابخوانی حوزه هنری مازندران به شکل مناسبتی و یا ادواری در طول سال با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و آشنایی هرچه بیشتر اقشار مختلف جامعه با قهرمانان و مشاهیر استان، چهره‌های شاخص علمی و مذهبی، رویدادهای مهم و … برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند