استقبال شاعران از محفل «مهر و ماه» در قم

01:210

محفل شعر مهر و ماه که پس از مدت‌ها، به صورت حضوری در پلاتوی ماه حوزه هنری استان قم برگزار شد، با استقبال شاعران مواجه شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری،‌ پنجاه و هفتمین محفل شعر «مهر و ماه» که پس از مدت‌ها، به صورت حضوری در پلاتوی ماه حوزه هنری استان قم برگزار شد، با استقبال شاعران مواجه شد.

این محفل در ایام گسترش ویروس کرونا در قالب ویدئوی ضبط شده در استودیو تولید و در شبکه‌های اجتماعی حوزه هنری استان قم منتشر می‌شد.

«مهر و ماه» پنجاه و هفتم با حضور مجری کارشناس همیشگی این محفل سید محمدجواد شرافت آغاز شد و شاعران جوان شهر قم به نوبت پشت تریبون این محفل قرار گرفتند و جدیدترین سروده‌های خود را برای حاضران قرائت کردند.

محمدجواد میرقیاسی، رضا اسلامی، عباس صفری، مهدی احمدلو، امیرعباس بختیاری،‌ فرزانه قربانی، اعظم معارف‌وند،‌ حسن معارف‌وند، ‌سید محمد بهشتی، نجمه هاشمی، صدرا کاوه،‌ عاطفه خرمی، سعاده سادات حوائجی، نجمه سادات هاشمی،‌ علی‌اصغر شیری، فاطمه سادات آل مجتبی،‌ راضیه جبه‌داری، زهرا سلیمی، علیرضا فرزانه موحد، ‌راضیه مظفری، احمدجواد نوآبادی، مریم فردی، علی گلی حسین‌آبادی، عطرین حق‌دوست، محمد میرزایی بازرگانی،‌ مریم بسحاق و فاطمه‌ معصومه شریف در این محفل ادبی اشعارشان را قرائت کردند.

همچنین سید محمدجواد شرافت در خلال حضور شاعران در پشت تریبون، به معرفی مجموعه اشعار منتشر شده شاعران شهر قم و موفقیت‌ها و جوایز کسب شده توسط آنها پرداخت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند