استفاده از ظرفیت‌های باشگاه تئاتر تجربه برای ارتقای فرهنگ ترافیکی

01:010

در نشست مشترک کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی استان، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم و حوزه هنری استان زمینه همکاری برای تولیدات مشترک در عرصه هنر نمایش بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در نشست مشترک کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی استان و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم و حوزه هنری استان زمینه همکاری برای تولیدات مشترک در عرصه هنر نمایش بررسی شد.

در ابتدای این دیدار که در سالن آسمان حوزه هنری استان قم برگزار شد، سرهنگ فرهاد سلمانی‌خوش با اشاره به ظرفیت‌های هنر نمایش در جهت آموزش و ارتقاء فرهنگ ترافیک برای کودکان و نوجوانان و همچنین ظرفیت‌ها و قابلیت‌های باشگاه تئاتر تجربه در عرصه تولیدات نمایشی، خواستار همکاری حوزه هنری و سازمان فرهنگی هنری اجتماعی شهرداری در زمینه اتقاء فرهنگ ترافیک شد.

سلمانی‌خوش فرهنگ ترافیک از جمله سرعت مطمئنه، استفاده از تلفن همراه حین رانندگی، نحوه استفاده از موتور سیکلت، ترک سواری و استفاده کلاه ایمنی و همچنین نظافت شهری از جمله موضوعاتی دانست که می‌بایست در این طرح به آنها توجه داشت.

در ادامه کارشناسان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و حوزه هنری استان قم آمادگی خود را برای همکاری با پلیس راهنمایی و رانندگی قم جهت نگارش و اجرای نمایشنامه‌هایی مرتبط با موضوعات مطروحه برای جامعه هدف دانش آموزان، والدین و جامعه اعلام کردند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند