رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی گلستان:
از ظرفیت فعالان رسانه ای و مجازی برای جهاد تبیین استفاده شود  

01:480

در نشستی صمیمی که با حضور  اصحاب رسانه و فعالان تویتری استان برگزار شد، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی گلستان از اهالی رسانه خواست که در جهت معرفی هرچه بهتر برنامه های حوزه هنری و به ویژه جهاد تبیین، فعالیت جهادی کنند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در این نشست که ۱۰ اردیبهشت ماه در محل سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد، سید حسام بنی فاطمه رئیس حوزه هنری استان گلستان گفت: اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی قطعا می توانند علاوه برپرداختن به جهاد تبیین که مورد توجه و  تاکید مقام معظم رهبری است ،در دیگر بخش های کشور و معرفی پیشرفت ها و دستاوردها نیز موثر باشند و به افزایش سرمایه اجتماعی جامعه کمک کنند.

این مدیر فرهنگی در ادامه به راه اندازی مرکز رشد و استعدادیابی  حوزه هنری گلستان اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای راه اندازی مرکز رشد و استعدادیابی حوزه هنری انجام شده و به زودی  در محل ساختمان هنر سوره واقع درخیابان اول لشگر، فردوسی یکم، شاهد حضور نوجوانان و جوانان ۱۲ تا ۱۸ سال در رشته های مختلف هنری خواهیم بود.

بنی فاطمه در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت نام و یاد سید شهیدان اهل قلم، سید مرتضی آوینی افزود: شهید آوینی هنر اشراقی را به ما آموخت و هنرمندان حوزه هنری به تاسی از اندیشه و قلم وی،در فضائی ارزشی ،مفاهیم انقلابی را به جامعه عرضه می کنند که نیازمند حضور و کمک  اصحاب رسانه نیز است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پرورش هنرمندان متعهد،ارزشی و انقلابی و تولید آثار فاخر دو موضوع اصلی است که سرلوحه فعالیت های حوزه هنری قرار دارد و  در دوره جدید ،سعی داریم  که از همه ی ظرفیت های استان برای تحقق این هدف استفاده کنیم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند