ارسال ۷۹۰ اثر از لرستان به هنرواره ملی «روایت جهاد»

01:470

تعداد ۷۹۰ اثر از حوزه هنری لرستان در بخش‌های مختلف تصویری، موسیقی، ادبیات، شعر، رسانه و هنرهای تجسمی به دبیرخانه هنرواره ملی «روایت جهاد» ارسال شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این آثار در بخش‌های مختلف تصویری (فیلم کوتاه، نماهنگ، کلیپ، مستند، انمیشن، موشن‌گرافیگ و استوری‌موشن)؛ موسیقی؛ ادبیات (داستان کوتاه، داستان‌های کوتاه کوتاه)؛ شعر؛ رسانه و هنرهای تجسمی است.

رئیس حوزه هنری لرستان در این زمینه گفت: این مجموعه از آثار در مسیر حمایت و هدایت آثار هنرمندان هم استانی در سازمان هنری رسانه ای اوج، سازمان فضای مجازی سراج، قرارگاه صاحب‌الامر (جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی)، سازمان فرهنگی هنری شهرداری خرم‌آباد، دانشگاه علوم پزشکی لرستان و حوزه هنری است.

محمد ، مجاهدت مردمی در عرصه مواسات و مبارزه با کرونا، نقش نوجوانان و دانش آموزان، نقش دانشجویان و دانشگاه‌ها، نقش طلاب و روحانیت، نقش زنان و خانواده‌ها، همراهی بازار و اصناف، نقش گروه‌های جهادی و مردمی، فعالیت گروه‌های فرهنگی و هنری، تلاش هسته‌های علمی و دانش‌بنیان، نقش مساجد، پایگاه‌های بسیج و هیئات مذهبی را از موضوعات این هنرواره ذکر کرد.

وی با اشاره به فعالیت‌های هنری مستمر حوزه هنری در خصوص کرونا تصریح کرد: در راستای انعکاس فعالیت‌های شبانه‌روزی مدافعان خط مقدم مبارزه با کرونا و ماندگار کردن و بازتاب مبارزه این همیاران سلامت در رویارویی با این بیماری، حوزه هنری تاکنون برنامه‌های مختلفی را با همکاری نهادها و سازمان‌های فرهنگی هنری برنامه‌ریزی و اجرایی کرده است.

کرم‌اللهی برگزاری «جشنواره ملی عکس مدافعان سلامت» و «جشنواره ادبی بوی بهار می‌رسد» و سایر تولیدات در رشته‌های مختلف هنری را از جمله این فعالیت‌ها ذکر کرد و ابراز امیدواری کرد، که در سایه تلاش و جهاد همه جانبه عموم مردم خداجو و ولایت‌مدار و انقلابی استان به‌ویژه مدافعان سلامت، زمینه سلامت و بهروزی شهروندان هم استانی فراهم شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند