اختتامیه مسابقه عکاسی «بیکرانه حضور» برگزار شد

01:590

نخستین مسابقه عکاسی «بیکرانه حضور» با معرفی برگزیدگان در حوزه هنری مازندران به کار خود پایان داد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، روز یکشنبه ۱۷ مردادماه، با حضور تعدادی از عکاسان و با رعایت موازین بهداشتی، برگزیدگان رویداد یادشده که با موضوع انتخابات برگزار شد، معرفی شدند.

رئیس حوزه هنری مازندران در ابتدای این برنامه با اشاره به تحت‌الشعاع قرار گرفتن برنامه‌های فرهنگی هنری حوزه هنری مازندران توسط بیماری کرونا گفت: انتخابات امسال رویداد ویژه و حساسی بود که تصمیم گرفتیم این جریان مهم و شور حضور مردم استان را با همکاری اعضای خانه عکاسان این مرکز به تصویر بکشیم.

معصومی گرجی با ابراز این نکته که در گذشته گاه یک عکس سیاست‌های دولت‌ها یا نگاه مردم جوامع را نسبت به یک پدیده و موضوع عوض کرده است، افزود: هنر و خلاقیت عکاسان نکته‌ای است که در «بیکرانه حضور»، ناب‌ترین لحظات مشارکت مردم در انتخابات را با مخاطبان به اشتراک گذاشت.

وی با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر استفاده از نیروهای جوان در کارهای مهم گفت: در اجرای نخستین مسابقه عکاسی «بیکرانه حضور» تصمیم بر آن شد از جوانان عضو خانه عکاسان حوزه هنری مازندران استفاده کنیم تا روح تازه‌ای در این جریان فرهنگی هنری دمیده شود و خدا را شاکریم که این اعضای محترم به شایستگی از پس این مسئولیت برآمده‌اند.

گفتنی است، دبیرخانه نخستین مسابقه عکاسی بیکرانه حضور پس از انتشار فراخوان در دو بخش حرفه‌ای و موبایلی، میزبان پذیرش ۹۸ اثر از ۲۱ عکاس بود که داوران «بیکرانه حضور» متشکل از حسین بهرامی، کیوان جعفری، علی کاکویی و نرجس خاتون اندرواژ، در نهایت ۲۷ اثر از ۱۲ عکاس را شایسته حضور در نمایشگاه دانستند.

همچنین در نهایت زینب ذبیحی، احسان فضلی و حامد امیرنژاد به عنوان برگزیدگان این رویداد معرفی شده و جایزه خود را در نشست اختتامیه با حضور رئیس حوزه هنری مازندران و رئیس سازمان بسیج رسانه استان دریافت کردند.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند