اختتامیه جشنواره مجازی قرآن و عترت «نسیم قدر» برگزار شد/ ارسال 4000 اثر

01:240

نخستین جشنواره فرهنگی هنری «نسیم قدر» با معرفی هنرمندان برگزیده در مازندران پایان گرفت.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این رویداد فرهنگی مذهبی که در ۳۰ رشته تخصصی طراحی شد، شامگاه دوشنبه 20 بهمن‌ماه پس از معرفی برگزیدگان رشته‌های مختلف به کار خود پایان داد.

صفا رنجبر، دبیر اجرایی نخستین جشنواره مجازی «نسیم قدر» در آیین اختتامیه این برنامه که در مجتمع فرهنگی حر شهرستان قائمشهر برگزار شد، بیان کرد: نخستین جشنواره سراسری «نسیم قدر» در اواخر فروردین‌ماه با محوریت قرآن کریم و معارف در بخش‌های فرهنگی، هنری، ادبی، رسانه‌ای و بخش ویژه کتاب‌خوانی به‌همراه بخش های تخصصی در ۳۰ رشته طراحی شد.

وی با بیان اینکه خانه‌نشینی‌های مکرر ایام قرنطینه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های طراحی این رخداد بود، گفت: این جشنواره به گونه‌ای طراحی شده که تمامی اقشار جامعه از کودک و نوجوان گرفته تا افراد میانسال و مسن به‌صورت عمومی یا در بخش‌های تخصصی، در رشته‌های گوناگون این جشنواره شرکت کردند و با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رنجبر با اشاره به اینکه ضمن استقبال علاقه‌مندان و دو مرحله تمدید تا عید غدیر، ۴ هزار اثر دریافتی از ۱۷ استان توسط هیئت انتخاب و گروه داوران بررسی شد، ادامه داد: بخش ادبی به‌صورت استانی و منطقه‌ای برگزار شد، امروز برطبق دستورالعمل‌های کرونایی از نفرات برگزیده در استان دعوت کردیم تا تجلیل صورت بگیرد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند