رئیس حوزه هنری مازندران در آستانه روز ملی سینما خبر داد؛
احداث پردیس سینمایی در غرب استان مازندران

01:220

حوزه هنری مازندران در مجموعه تجاری توریستی همافران نوشهر سینمای ۴ سالنه احداث می‌کند.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، طی مذاکرات صورت گرفته از سوی این مرکز با شهرداری نوشهر، مقرر شد در مجموعه تجاری توریستی همافران شهر نوشهر سینمای چهار سالنه احداث شود.

مهدی معصومی گرجی امروز شنبه ۲۰ شهریورماه دراین باره گفت: با توجه به سیاست تمرکززدایی و توسعه فرهنگی، همچنین عنایت به منویات مقام معظم رهبری در بحث سینماداری (به عنوان ابزاری برای تقویت ارزش‌های ملی و استقلال فرهنگی) حوزه هنری مازندران بر آن شد تا حرکت تازه‌ای را در غرب استان جهت احداث سینما آغاز کند.

رئیس حوزه هنری مازندران با بیان اینکه شهرداری نوشهر همکاری خوبی جهت احداث سینما با این مرکز داشته است، ادامه داد: با رایزنی‌های صورت گرفته نتیجه این شد که مجموعه تجاری همافران به خاطر تردد قابل توجه مردم و جذب مخاطبان تولیدات فرهنگی هنری برای ساخت یک پردیس چند سالنه فضای مناسبی خواهد بود.

معصومی گرجی ادامه داد: این بنا با بودجه‌ای بالغ بر ۷ میلیارد تومان به کمک مؤسسه فرهگی تبلیغی بهمن سبز (وابسته به حوزه هنری) ساخته و تجهیز خواهد شد و طی قراردادی ۱۰ ساله جهت سینماداری و بهره‌برداری در اختیار حوزه هنری مازندران قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است که حوزه هنری مازندران پیش از این نیز در ادامه برنامه‌های توسعه‌ای خود اقدامات دیگری جهت ساخت سینمای چند سالنه از جمله پردیس سینمای ایران در مرکز استان داشته است.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند