برگزاری کارگاه اولین تجربه حوزه هنری قم؛
اجرای ۱۰ نمایش در مرحله بازبینی پایان دوره هنرجویان کارگاه

01:390

آثار هنرجویان حاضر در کارگاه اولین تجربه حوزه هنری قم برای حضور و اجرا در پایان‌دوره این کارگاه در روزهای ۲۱ و ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۱ در حوزه هنری استان قم بازبینی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، آثار هنرجویان حاضر در کارگاه اولین تجربه برای حضور و اجرا در پایان‌دوره این کارگاه در روزهای ۲۱ و ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۱ در پلاتوی سوره حوزه هنری استان قم بازبینی شد. محمد رضا آزاد، جواد پیروزی و احمد سلیمانی در این دو روز ۱۰ اثر نمایشی هنرجویان را بازبینی کردند.

در روز نخست به ترتیب نمایش «پل مجنون» به کارگردانی محمدرضا پیغمبری، «استادیوم شماره ۱۹» به کارگردانی پریسا طراوتی، «مصاحبه» به کارگردانی سید مصطفی مقیمی، «ناتمام» به کارگردانی شمیم احمدی، «کمدی اکتشافات» به کارگردانی امین علوی به روی صحنه رفتند.

در روز دوم نیز «اسم شب» به کارگردانی علیرضا وفایی، «قوی‌‌تر» به کارگردانی مهدی باقری، «چوپان و گرگ‌های بلا» به کارگردانی ابراهیم وفایی، «گربه روی شیروانی داغ» به کارگردانی سجاد ترابیان و «سه مونولوگ از آینده» به کارگردانی مهدی کاشی بازبینی شدند.

بازیگران این ۱۰ اثر نمایشی بازبینی شده، هنرجویانی باشگاه اولین تجربه هستند که برای نخستین بار در یک اثر نمایشی به روی صحنه می‌روند. همچنین آثار توسط فارغ‌التحصیلان دوره‌های پیشین این کارگاه کارگردانی شدند.

آثار منتخب در مراسم پایان‌دوره هنرجویان کارگاه تئاتر اولین تجربه که در قالب یک جشنواره برگزار خواهد شد، برای مخاطبان اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند