اجرای نمایش «مثل سوسوی فانوس آویخته» ویژه اهالی رسانه در قم

01:360

نمایش «مثل سوسوی فانوس آویخته» در دوشب ۵ و ۶ مرداد ماه ۱۴۰۱ میزبان در تالار شهید آوینی میزبان اهالی رسانه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، نمایش «مثل سوسوی فانوس آویخته» در دو شب ۵ و ۶ مرداد ماه ۱۴۰۱ میزبان در تالار شهید آوینی میزبان اهالی رسانه خواهد بود. این نمایش برگزیده بیست و دومین جشنواره استانی تئاتر قم در بخش بازیگری مرد و زن بوده‌است.

نمایش «مثل سوسوی فانوس آویخته» نوشته محمدرضا کوهستانی به کارگردانی سید مصطفی مقیمی از ۲۸ تیر تا ۶ مرداد ماه قم به روی صحنه می‌رود.

نمایش«مثل سوسوی فانوس آویخته» داستان مردی‌ست بنام جلال، که از یادگاران دوران ‌دفاع مقدس است. جلال می‌خواهد شرافتمندانه بماند و در مقابل زیاده‌خواهی سودجویان ایستادگی کند و در این راه باید خواسته‌های خانواده خود را نیز مد نظر داشته باشد، این چالشی‌ست که او را در بر می‌گیرد.

سید محمدرضا پیغمبری، ابراهیم وفایی، محمد عموئی، محمدرضا سبحانی‌نسب و شقایق حسن‌زاده از اعضای کارگاه تئاتر تجربه حوزه هنری قم بازیگران این اثر نمایشی هستند.

علاقمندان برای خرید بلیط نمایش که در تاریخ ذکر شده هر شب از ساعت ۲۱ در تالار شهید آوینی واقع در بلوار جمهوری به روی صحنه می‌رود، می‌توانند به وبسایت: www.Bilitama.com مراجعه نمایند و یا برای رزرو با شماره همراه ۰۹۳۶۹۵۹۸۳۲۰ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند