اجرای نمایش خیابانی «شهر منظم» در ساری

01:210

با همکاری حوزه هنری مازندران و پلیس راهور استان، نمایش میدانی-مشارکتی «شهر منظم» در ساری اجرا شد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، ظهر چهارشنبه ۲۱ مهرماه و همزمان با هفته نیروی انتظامی، نمایش میدانی مشارکتی «شهر منظم» توسط رضا عباسی و سعید اسماعیلی در میدان ابن شهرآشوب ساری اجرا شد.

در این اجرا که با هدف فرهنگ‌سازی و آموزش رانندگان و عابران حاضر در مسیر صورت گرفت، علاوه بر پرداخت طنز به موضوعات ترافیکی و تردد، بازیگران با گفت‌وگو و مشارکت رانندگان و عابران، شیوه‌های درست استقرار در اطراف میدان، توجه به علائم راهنمایی و رانندگی، خطوط عابر و دیگر مسائل را به آنان یادآور شدند.

گفتنی است، از نکات قابل توجه این اجرا که توسط رضا عباسی طراحی و کارگردانی شده، استفاده از کارت قرمز و سبز و هدیه بلیط سینما (برای خاطیان و افراد قانونمدار) بوده است که مورد استقبال همگان قرار گرفت.

مهدی معصومی گرجی رئیس حوزه هنری مازندران که خود در این برنامه حضور داشت، ضمن اشاره به سابقه همکاری این مرکز با نیروی انتظامی استان گفت: تجربه نشان داده که با بیان هنر (به‌ویژه آثار میدانی و مشارکتی بین هنرمند و مخاطب) می‌توان نکات مهم و مقررات اجتماعی را در اذهان ثبت کرد و حوزه هنری مازندران در این راستا با مراکز مختلفی در حال همکاری است.

شایان ذکر است که اجرای خیابانی فوق با همکاری حوزه هنری مازندران و پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران صورت گرفت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند