اجراخوانی هفت اثر منتخب مسابقه نمایشنامه‌نویسی در قم

01:0070

۷ اثر برگزیده مسابقه نمایشنامه‌نویسی هنرجویان کارگاه نمایشنامه‌نویسی تئاتر تجربه طی دو روز در پلاتو سوره حوزه هنری قم اجراخوانی شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری،‌ ۷ اثر برگزیده مسابقه نمایشنامه‌نویسی هنرجویان کارگاه نمایشنامه‌نویسی باشگاه تئاتر تجربه توسط هنرجویان کارگروه‌های کارگردانی و بازیگری این باشگاه طی دو روز در پلاتو سوره حوزه هنری قم اجراخوانی شد.

این ۷ اثر، منتخب کارگاهی بودند که سال ۱۳۹۹ در حوزه هنری قم و به مدیریت سید حسین فدایی‌حسین و محمدرضا آزاد نمایشنامه‌نویس و مدرسان دانشگاه در حوزه هنری قم برگزار شد.

به این ترتیب روز یکشنبه ۶ تیرماه نمایشنامه «دلبر» به نویسندگی و کارگردانی حدیث صابری، «برای هم» نوشته سجاد ترابیان به کارگردانی میلاد قره‌داغی، «به‌خاطر صبورا» نوشته فائزه هاشمی به کارگردانی مهدی باقری توسط اعضای باشگاه تئاتر تجربه اجرا شد.

روز دوشنبه ۷ تیرماه نیز اجراها در ۴ نوبت و به ترتیب نمایشنامه «شوره‌زار» نوشته لیلا کوت‌آبادی به کارگردانی محمدرضا پیغمبری، «خفقان» نوشته سمیرا سعادت به کارگردانی ابراهیم وفایی،‌ «مرگ فروش» به نویسندگی و کارگردانی امین علوی و «شوریدگی» نوشته مهدی نعمتی به کارگردانی هومن پیری اجرا شد.

این آثار با رویکرد ایجاد فرصت تجربه مواجهه متن با مخاطب و برای هنرجویان باشگاه تئاتر تجربه، به صورت محدود و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند