اثر موسیقی «ایران آینده» رونمایی شد

01:560

به همت واحد موسیقی حوزه هنری خراسان جنوبی، قطعه‌ سرود «ایران آینده» تولید و رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول واحد موسیقی حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: اثر موسیقی «ایران آینده» همزمان با ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) و استاندار خراسان جنوبی در میدان امام (ره) بیرجند رونمایی شد.

مجید نصری افزود: قطعه‌ سرود «ایران آینده» محصول واحد موسیقی و سرود حوزه هنری خراسان جنوبی است که نماهنگ آن در واحد تصویری حوزه هنری خراسان جنوبی با مشارکت معاونت فرهنگی سپاه انصارالرضا (ع) و مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری بسیج استان تولید شده است.

وی بیان کرد: «ایران آینده» به عنوان اثر برگزیده جشنواره ملی «رود چهل ساله» مرکز موسیقی حوزه هنری کشور دهه فجر امسال انتخاب شد.

گفتنی است، اجرای اثر بر عهده گروه سرود سوره آفتاب حوزه هنری استان بوده و همچنین قاسم صرافان به عنوان شاعر، مجید نصری نیز آهنگساز، تنظیم، میکس و مستر این اثر موسیقی هستند که در استودیو حوزه هنری استان ضبط شده است و دیگر عوامل به این ترتیب است: نویسنده و کارگردان: عبدالله اسماعیلی، تصویر، تدوین و جلوه‌های ویژه: مرتضی معتمدی و سرپرست گروه: مجتبی راستگو.

رونمایی از اثر موسیقی «قافله عشق» در بیرجند

مسئول واحد موسیقی حوزه هنری خراسان نیز گفت: اثر موسیقی «قافله عشق» با مشارکت حوزه هنری خراسان جنوبی و مرکز آفریش‌های فرهنگی و هنری بسیج استان خراسان جنوبی همزمان با نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در بیرجند رونمایی شد.

مجید نصری افزود: اجرای سرود بر عهده گروه ابناء الاحرار (فرزندان آزادگان شهرستان بیرجند) بوده است.

وی با اشاره به عوامل تولید این اثر موسیقی، بیان کرد: شاعر، شعر و ملودی این اثر علیرضا کوچی و آهنگساز، تنظیم، میکس و مستر نیز مجید نصری است که این اثر موسیقی در استودیو حوزه هنری خراسان جنوبی ضبط شده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند