ابلاغ پیام رئیس حوزه هنری به معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی

02:000

دکتر محمد علی روزبهانی رئیس حوزه هنری استان قم در دیدار با دکتر مسعود معینی‌پور معاون جدید فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی، ضمن گفتگو و تبادل نظر، پیام محمد مهدی دادمان رئیس حوزه هنری، را به ایشان ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در متن پیام دادمان به مسعود معینی‌پور معاون جدید فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی که پیش از این بیش از ۵ سال مدیریت شبکه ۴ سیما را بر عهده داشته‌، آمده است:

«برادر ارجمند جناب آقای دکتر مسعود معینی‌پور

معاون محترم فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

با سلام و احترام انتصاب شما را صمیمانه تبریک می‌گویم؛ ضمن آرزوی توفیق در مسئولیت جدید و راه نوین پیش‌رو امیدوارم روحیه انقلابی و تجارب موثرتان، قوت مستمر و پیشران آن معاونت باشد.

در نبرد نرم، هنر و رسانه دو جزء جدا نشدنی در فرآیند بهینه انتقال پیام هستند. همراهی نظام‌مند این دو برای مقابله با تهدیدات مفصل رسانه‌ای و مجازی فرصت تلقی شده، حال آنکه با تخصیص هنر انقلاب اسلامی با قدرت، انعطاف و اثرمندی‌اش، یارای آن دارد تا به مدد اهالی فن برای تثبیت حکمرانی انقلاب اسلامی در فضای مجازی بشتابد؛ از طرف دیگر نواندیشی و روشنفکری دینی دفتر تبلیغات اسلامی (که به فرموده رهبر معظم انقلاب (حفظه الله تعالی) مغتنم است.) و ارتباط تاریخی و نظری آن با حوزه علمیه قم، نوید آن می‌دهد تا نسبت به اصلاح رویکرد‌های هنری و رسانه‌ای امیدوارتر بود.

حوزه هنری انقلاب اسلامی به عنوان پایگاه ریشه‌دار هنر و هنرمند متعهد آمادگی دارد بر اساس وظایف انقلابی و حاکمیتی خود به کمک بشتابد تا با همکاری و هم‌افزایی، گام‌‎های مشترک و موثری برداشته شود؛ انشاالله.

از خداوند متعال برای شما توفیق روز افزون و سربلندی مسالت دارم.»

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند