در هفته هنر انقلاب؛
ائمه جمعه از ۱۶ هنرمند فعال در شهرستان‌های خراسان شمالی تجلیل کردند

01:140

۱۶ هنرمند فعال در شهرستان‌های خراسان شمالی همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در نماز جمعه شهرستان‌ها از سوی ائمه جمعه مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مجید پیشینیان مسئول معاون فرهنگی حوزه هنری استان با اعلام این خبرگفت: همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی و در راستای توجه به هنر متعهد و هنرمندان فعال در شهرستان‌ها از ۱۶ هنرمند رشته‌های نمایش، شعر، موسیقی، موشن‌گرافی و تاریخ شفاهی در نماز جمعه این هفته تجلیل به عمل آمد.

وی محمد یحیی آبادی و علیرضا اکرامی‌فر در بخش تئاتر و شعر از اسفراین، محمدرضا ابراهیمی‌پور و آزاده ذاکری در زمینه شعر و نمایش از گرمه، سارا رحیمی و مهدی فخران در تاریخ شفاهی و تئاتر از جاجرم را در زمره هنرمندانی که در نماز جمعه مورد تقدیر قرار گرفتند، نام برد و تصریح کرد: رضا محمدی و مرتضی گریوانی در موسیقی و شعر از آشخانه، مرضیه براتی و میثم آذری در عرصه شعر از راز، حسین‌ ولی‌نژاد و محمد مهرابی در زمینه موسیقی و عکاسی در شیروان، حمید عابدی و ایمان اصغری در عرصه نمایش و شعر از فاروج و علی جنتی و علی گریوانی در زمینه موشن‌گرافی و شعر از بجنورد تقدیر شدند.

پیشینیان خاطرنشان کرد: این امر با مشارکت شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه و جماعات و حوزه هنری استان در هفته هنر انقلاب اسلامی صورت گرفت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند