با مشارکت حوزه هنری برگزار می شود؛
آیین بزرگداشت «سیدرضا موید» در فرهنگسرای اندیشه

01:0040

آیین بزرگداشت شاعر اهل بیت، زنده یاد «استاد سید رضا موید» با حضور شاعران و ذاکران برجسته کشور روز شنبه ۵ آذر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۵ در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سید رضا مؤید فرزند سید محمد متخلص به «مؤید» در سال ۱۳۲۱ هجری شمسی در مشهد در خانواده‌ای مذهبی و علاقمند به امور دینی متولد شد. او پس از تحصیلات ابتدایی به شغل آزاد روی آورد. مؤید با مطالعه آثار ادبی و دیوان‌های سایر شعرا از آغاز جوانی به سرودن اشعار به ویژه مدایح و مراثی مذهبی پرداخت. وی از شاعران نامور اهل بیت پیامبر (ص) به شمار می‌رود. از او تاکنون سه دفتر به نام «گل‌های اشک»، «جلوه‌های رسالت» و «نغمه‌های ولایت» منتشر شده است. این شاعر و مداح اهل بیت ۱۵ مهر ماه دار فانی را وداع گفت و در جوار حرم امام رضا(ع) به خاک سپرده شد.

مراسم بزرگداشت این شاعر اهل بیت با مشارکت حوزه هنری انقلاب اسلامی، سازمان فرهنگی شهرداری تهران و مجمع شاعران اهل بیت (علیهم السلام) و به پاس یک عمر مجاهدت خالصانه «استاد سیدرضا موید» در فرهنگسرای اندیشه به آدرس خیابان شریعتی، نرسیده به پل سید خندان برگزار می‌شود و حضور برای اهالی محترم رسانه و عموم مردم آزاد است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند