آلبوم موسیقایی «صبح شقایق» منتشر شد

01:370

آلبوم موسیقیایی «صبح شقایق» به یاد شهدای انقلاب اسلامی همزمان با ایام دهه فجر از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این اثر در واقع باز نشر مجموعه‌‎ای از آهنگ‌های انقلاب اسلامی است که با آهنگسازی زنده‌یاد «احمدعلی راغب» آفریننده‌ آهنگ‌های انقلابی که به تازگی از میان ما رخت بربسته‌اند، در سال ۱۳۶۰ برای نخستین بار از سوی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است. اشعار این آلبوم متعلق به زنده‌یاد «حمید سبزواری» و خوانندگان «محمد گلریز» و «مهرداد کاظمی» هستند.

همین خبر حاکی است، صبح شقایق، در هشت قطعه، ای بهشتی سیرت، راه رجا، شهید مفتح، شقایق‌های پرپر، شهید نواب صفوی، شهید حداد عادل و به‌یاد اباذر زمان تدارک دیده شده است، که هر یک از این قطعات یادآور بخشی از تاریخ حماسی آن روزگاران است.

مرکز موسیقی حوزه هنری در مقدمه انتشار این آلبوم آورده است: مجموعه حاضر قطعاتی را دربرمی‌گیرد که از سوی صدا و سیمای جمهوری اسلامی منتشر و به شهدای انقلاب اسلامی تقدیم شده است. بازنشر این اثر در شرایطی که استاد احمدعلی راغب به تازگی از میان ما رخت بربسته است، به یاد ایشان و دیگر هنرمندانی که نقش مهمی در بالندگی هنر داشته‌اند صورت گرفته است.

علاقه‌مندان از هم‌اکنون می‌توانند برای تهیه آلبوم موسیقی «صبح شقایق» به صورت نسخه اصلی به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور و همچنین سایت‌های www.beeptunes.com  ، www.navaak.com  و مرکز پخش و نشر جوان و پخش رها مراجعه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند