به زودی توسط مرکز موسیقی حوزه هنری؛
آلبوم «عاشقانه‌های پسر نوح» منتشر خواهد شد

01:050

آلبوم موسیقی «عاشقانه‌های پسر نوح» با آهنگسازی و تنظیم امیرحسین سمیعی و با اشعار و خوانش ادبی علی‌محمد مؤدب از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری به‌زودی منتشر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نوازندگی ویولن این آلبوم را علیرضا دریایی، امین عطایی و حسین پارسافر را عهده‌دار بوده‌اند. همچنین علیرضا دریایی و حسین پارسافر نوازندگی ویولا، کریم قربانی و بهرنگ معتمدی نوازندگی ویولنسل، علی‌اصغر شمس‌آبادی نوازندگی کلارینت، حسین میرزایی نوازندگی هورن، فردینی لاهورپور نوازندگی نی عربی، فرناز خاکی نوازندگی سوپرانو، امیرحسین سمیعی نوازندگی سازهای ملودیکا، پیانو، گیتارباس و سوت را بر عهده داشته‌اند.

آلبوم «عاشقانه‌های پسر نوح» در «استودیو آفتاب» ضبط شده است و گرافیک جلد آلبوم را انوشیروان مانی با تصویرگری اردشیر رستمی انجام داده است.

گفتنی است، مجموعه شعر «عاشقانه‌های پسر نوح» اثر علی‌محمد مؤدب است. مؤدب که در طی این سال‌ها مسئولیت مؤسسه شهرستان ادب را بر عهده داشته، در این مجموعه برخی از دل‌مشغولی‌های خود را در ارتباط با جهان و اتفاقات پیرامونش در قالب شعر بیان کرده است. دل‌مشغولی‌های که برخی ریشه در محرومیت‌ها و بعضی معضلات اجتماعی در داخل محدوده مرزهای جغرافیایی کشورمان دارد و برخی دیگر به‌واسطه اتفاقات ناگواری چون ظلم و تبعیض در سراسر دنیا برای شاعر پدیده آمده است و مؤدب که خود زاده تربت جام یکی از شهرهای محروم کشورمان است، با درک این محرومیت‌ها و تبعیض‌ها با زبان زیبای شعر به نقد آن‌ها پرداخته است.

اغلب سروده‌های کتاب کوتاه و در عین حال صمیمی و اثرگذار هستند و به نظر می‌رسد همین صمیمیت موجود در تک تک اشعار موجود در کتاب باعث دلپذیرتر شدن آن برای مخاطبان شده است.

«عاشقانه‌های پسر نوح» یکی از برگزیدگان جایزه قیصر امین‌پور که توسط انتشارات شهرستان ادب منتشر شده و تاکنون دوبار تجدید چاپ شده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند