در اثری با نام «مرا آواز دادی»
آلبوم جدید «محمدجواد ضرابیان» با خوانندگی «اشکان کمانگری» منتشر می‌شود

01:0070

آلبوم جدید «محمد جواد ضرابیان» با آواز «اشکان کمانگری» شنبه ۹ مردادماه، توسط مرکز موسیقی حوزه هنری در حالی منتشر می‌شود که می‌توان آن را بازگشت مجدد این آهنگساز پیشکسوت به عرصه‌ انتشار اثر بعد از هفت سال دانست.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، آلبوم «مرا آواز دادی» شامل قطعاتی چون «بخت بلند» با شعری از خواجوی کرمانی، گروه‌نوازی به همراه ساز و آواز بر اساس شعری از میلاد عرفان‌پور، «زیبایی تو» با شعری از محمدمهدی سیار، «مرا آواز دادی» با شعری از هوشنگ ابتهاج و هم‌چنین «سرِ پرواز» بر اساس شعری از حسین منزوی است. در این اثر هم‌چنین چهار «ساز و آواز» بر اساس اشعاری از «بیدل دهلوی» خوانده شده است. یک قطعه تک‌نوازی تار، یک قطعه تک‌نوازی عود و گروه‌نوازی نیز از جمله قطعات بی‌کلام این اثر است.

در این آلبوم تعدادی از نوازندگان برجسته از جمله اردشیر کامکار (کمانچه)، حسین بهروزی‌نیا (بربط) و سینا جهان‌آبادی (کمانچه) حضور دارند.

از دیگر نوازندگان این اثر می‌توان به بهروز الوندی‌پور نوازنده نی، شهرام میرجلالی و میلاد محمدی نوازندگان تار و تارباس، مریم خدابخش نوازنده عود، فرهاد صفری نوازنده تمبک، زروان، کارنگ و باژنگ و شهریار نظری نوازنده دف اشاره کرد. «محمد جواد ضرابیان» نیز در این اثر به عنوان نوازنده سنتور فعالیت کرده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند