آغاز شب شعر فصلی «به ساعت اصفهان» با سعید بیابانکی

01:190

همایش فصلی «به ساعت اصفهان»، پس از سال ها با اجرای سعید بیابانکی، ویژه شاعران استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، این همایش فصلی که تنها شاعران اصفهانی می توانستند برای آن شعر ارسال کنید، با دو موضوع آزاد و امام رضا(ع) به پذیرش اشعار شاعران پرداخت.

مدیر مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری استان اصفهان با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال آثاربه این فراخوان ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ بود گفت: در مجموع ۳۴۰ اثر از ۱۵۶ شاعر و شاعره استان اصفهان به این فراخوان ارسال شد که ۵۰ اثر با موضوع ویژه (امام رضا(ع)) ارسال شده بود.

وی افزود: داوری آثار این فصل از فراخوان «به ساعت اصفهان» توسط شاعران بنام اصفهانی محسن ناصحی، مهدی ملکی، محمد کاروان، مهدی نظارتی زاده و یوسف خوش نظر انجام شد.

مدیر مرکز آفرینش های ادبی حوزه هنری استان اصفهان خاطرنشان کرد: نخستین شب شعر فصلی «به ساعت اصفهان» همراه با شعرخوانی شعرای برگزیده این همایش و تجلیل از استاد فضل الله شیرانی (سخا) با حضور مهمان ویژه سجاد سامانی در ساعت ۱۹:۳۰ روز پنج شنبه ۲۶ خردادماه در سالن سعدی عمارت تاریخی سعدی حوزه هنری استان اصفهان واقع در خیابان استانداری، گذرسعدی برگزار می شود.

واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری استان اصفهان از تمامی شاعران اصفهانی دعوت می نماید تا در نخستین شب شعرفصلی به ساعت اصفهان سال ۱۴۰۱ حضور به هم رسانند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند