آغاز دوره آموزش نمایشنامه نویسی در همدان زیر نظر حسین فدایی حسین

01:250

به همت واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان همدان دوره آموزش نمایشنامه نویسی زیر نظر استاد حسین فدایی حسین از اواخر مرداد سال جاری برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان همدان با اعلام این خبر گفت: یکی از نیازهای اصلی در اجرای هر تئاتر، وجود یک نمایشنامه اصولی و استاندارد است. با توجه به ظرفیت های خوب استان همدان در زمینه تئاتر در این سال ها، ضرورت تولید نمایشنامه های حرفه ای برای سلایق مختلف بیش از پیش به چشم می خورد. از این رو تصمیم گرفتیم تا دوره ای آموزشی با حضور استاد حسین فدایی حسین از نمایشنامه نویسان، مترجمان و کارگردانان تئاتر بنام کشوری برگزار کنیم.

محمدرضا باباخانیان با اشاره به انتشار فراخوان ثبت نام این دوره افزود: دوره آموزش نمایشنامه نویسی در ۱۲ جلسه حضوری به همراه پشتیبانی مجازی سه ماهه توسط استاد برگزار می‏‌شود و هزینه آن ۴۰۰ هزار تومان است.

علاقه مندان تا ۱۵ مرداد فرصت دارند تا با در دست داشتن یک قطعه عکس و کپی کارت ملی به واحد نمایش حوزه هنری استان واقع در خیابان مهدیه، خیابان حق گویان، بن بست حق گویان، پلاک ۲۶۹ مراجعه کرده و یا با شماره های ۳۸۲۶۹۲۱۹، ۳۸۲۶۹۲۲۰، ۳۸۲۶۹۲۲۱ تماس بگیرند.

به شرکت کنندگانی که با موفقیت دوره را به اتمام برسانند، گواهی پایان دوره اهدا خواهد شد.

ضمنا از افراد برگزیده این دوره برای انجام پروژه های پیشنهادی حوزه هنری استان همدان، حمایت ویژه انجام خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند