آغاز به کار دوره فیلمسازی بچه‌های مسجد در قم

01:140

 دوره مقدماتی آموزش فیلمسازی ویژه بچه‌های مسجد استان قم در پنج تخصص؛ فیلمنامه‌نویسی، صدابرداری،‌ کارگردانی، تصویربرداری و تدوین در حوزه هنری استان قم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری،‌ دوره مقدماتی آموزش فیلم‌سازی ویژه بچه‌های مسجد استان قم در پنج تخصص؛ فیلمنامه‌نویسی، صدابرداری،‌ کارگردانی، تصویربرداری و تدوین در حوزه هنری استان قم برگزار می‌شود.

در این دوره که با هدف استعدادیابی تدوین و اجرا می‌شود،‌ هنرجویان با مبانی پنج تخصص عمده‌ی فیلم‌سازی آشنا می‌شوند تا در ادامه و در صورت علاقمندی با پیوستن به باشگاه فیلم‌سازی حوزه هنری قم در دوره‌های آموزش تخصصی فیلم‌سازی شرکت و از امکانات و حمایت‌های این باشگاه بهرمند شوند.

دوره فیلم‌سازی بچه‌های مسجد طی ۱۰ جلسه و با حضور محمد رضا آزاد مدرس دوره فیلم‌نامه نویسی، مصطفی کوچکی مدرس دوره صدابرداری، مهدی میرغیاثی مدرس دوره کارگردانی، روح الله داوری مدرس دوره فیلم‌برداری و جواد مجیدلو مدرس دوره تدوین برگزار می‌شود.

حاضران در این دوره نوجوانان و جوانان علاقمند به فیلم‌سازی و تولید محتوای دینی فعال مساجد سطح شهر قم هستند. دوره فیلم‌سازی بچه‌های مسجد، توسط واحد هنرهای تصویری حوزه هنری قم تدوین و در مرداد ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند