آغاز اکران انیمیشن «لوپتو» در پردیس سینمایی بهمن شهرکرد

01:510

مدیر امور سینمایی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری از آغاز اکران انیمیشن «لوپتو» در پردیس سینمایی بهمن شهرکرد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مهدی حسن زاده مدیر امور سینمایی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: پردیس سینمایی بهمن شهرکرد از امروز میزبان انیمیشن«لوپتو» در شهرکرد است. فیلم انیمیشن سینمایی «لوپتو» برای مخاطب کودک و نوجوان است که تولید آن در سال ٩٨ به اتمام رسیده است.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اظهار داشت: «لوپتو» با شعار «شادی ساختنی است» یک انیمیشن موزیکال است با فضای کمدی و طنز که با تکنیک سه بعدی در استودیو فراسوی ابعاد توسط هنرمندان کرمانی تولید شده است.

وی افزود: این انیمیشن سینمایی در جشنواره های مختلف فیلم کودک و نوجوان دارای موفقیت های بسیار بوده و با توجه به همزمانی اکران این انیمیشن فاخر با فصل مدارس پیش‌بینی می‌کنیم استقبال بسیار خوبی از این اثر سینمایی در استان شود.

حسن زاده با اشاره به داستان انیمیشن سینمایی «لوپتو» افزود: داستان این انیمیشن درباره کارگاه اسباب‌بازی‌ خلاقانه «لوپتو» است که به تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی و کارگردانی عباس عسکری در مرکز انیمیشن سوره حوزه هنری کشور تولید شده است.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان گفت: در طول اکران این اثر سینمایی در پردیس بهمن شهرکرد طرح‌ها و برنامه‌های جانبی متنوعی برای خانواده‌های استان و کودکان و نوجوانان در نظر داریم که در روز های آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

حسن زاده افزود: امکان اکران سیار این فیلم در دیگر نقاط استان که فاقد سینما هستند، از سوی حوزه هنری امکان پذیر است که علاقه مندان می توانند با شماره ۰۹۳۶۵۶۹۳۵۲۴ جهت اکران سیار فیلم تماس حاصل کنند.

این اثر سینمایی هر روز در سانس های ۱۰،۱۲،۱۴،۱۶،۱۸، و ۲۰ در پردیس سینمایی بهمن شهرکرد بر روی پرده سینما اکران خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند