آغاز اجرای عمومی نمایش «خانه عروسک» با حضور مدافعان سلامت

01:530

اجراهای عمومی نمایش «خانه عروسک» نوشته هنریک ایبسن که به همت اعضای باشگاه تئاتر تجربه قم آماده اجرا شده‌، با حضور جمعی از مدافعان سلامت و کادر پزشکی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نمایش «خانه عروسک»‌ که پیش از این به صورت محدود و برای جمع معدودی به روی صحنه رفته بود، با آغاز به کار فعالیت سالن‌های اجرای نمایش تا ۱۹ بهمن‌ماه در پلاتوی ماه حوزه هنری قم به روی صحنه خواهد رفت.

نخستین اجرای عمومی این نمایش که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به روی صحنه می‌رود، با حضور مدافعان سلامت و کادر بهداشتی پزشکی بیمارستان‌های پذیرای بیماران کوئید ۱۹ برگزار شد.

«خانه عروسک» که نگاهی انتقادی به استفاده ابزاری غرب از زن دارد،‌ داستان زنی به نام «نورا»ست که برای نجات همسرش از بیماری، مبلغی قرض گرفته‌ است. اکنون می‌خواهد این مسئله را از همسرش پنهان کند، اما حواشی برای او پیش می‌آید که رازش را بر ملا می‌کند.

این نمایش به کارگردانی فاطمه عبدالله‌زاده و دراماتورژی سجاد ترابیان به روی صحنه می‌رود. همچنین میلاد قره‌داغی، سید مصطفی مقیمی، سجاد ترابیان، فرزانه زکی و حانیه کیانی بازیگران این اثر نمایشی هستند و دیگر مسئولیت‌های اجرایی این نمایش را اعضای باشگاه تئاتر تجربه بر عهده دارند.

این نمایش یکی از ۵ اثر نمایشی است که در کارگاه‌ کارگردانی باشگاه تئاتر تجربه و به عنوان تجربه در بخش عملی این کارگاه تولید و موفق به کسب مجوز اجرا عمومی شده‌ است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای رزرو و تماشای نمایش «خانه عروسک» که تا ۱۹ بهمن‌ماه هر روز از ساعت ۱۶ در پلاتو سوره حوزه هنری قم به روی صحنه می‌رود، با شماره ۰۹۱۰۹۷۰۲۹۴۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند