حجت‌الاسلام قمی در بازدید از نمایشگاه «همین دَست‌افشانیِ حروف»:
آثار هنری دانشجویان سوره در فضای شهری استفاده شود/ طلیعه مبارک همکاری حوزه هنری و دانشگاه

01:340

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در بازدید از نمایشگاه «همین دَست‌افشانیِ حروف» که به خط نگاره‌های دانشگاه دانشجویان دانشگاه سوره اختصاص دارد، گفت: به کارگیری این تابلوها در تبلیغات، اِلمان‌های شهری و معماری علاوه بر تشویق و ایجاد انگیزه برای خلق آثار هنری فاخر، باعث دیده شدن هنرمندان جوان‌ می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و محمدمهدی دادمان رئیس حوزه هنری، در بازدید از نمایشگاه گروهی خط نگاره‌های دانشجویان سوره و هنرجویان روح اله دلخانی با عنوان «همین دَست‌افشانیِ حروف» که در گالری ابوالفضل عالی در حال برگزاری است، گفت: بسیار خوشحالم که دانشگاه سوره با همکاری حوزه هنری نمایشگاه مشترکی را از هنر دانشجویان خود برگزار کرد. این آثار با مضامین مکتبی، توسط دانشجویانی خلق شده است که بیشتر آنها خانم هستند. از نکات برجسته این نمایشگاه، به فروش رفتن تعدادی از تابلوها است. ان‌شاءالله این نمایشگاه طلیعه همکاری‌های جدیدتری بین دانشگاه سوره و حوزه هنری باشد.

وی در ادامه افزود: به کارگیری این تابلوها در تبلیغات، اِلمان‌های شهری و معماری علاوه بر تشویق و ایجاد انگیزه برای خلق آثار هنری فاخر، باعث دیده شدن هنرمندان جوان‌ می‌شود.

گفتنی‌ است، نمايشگاه گروهی خط نگاره‌های دانشجويان سوره و هنرجويان روح اله دلخانی با عنوان «همين‌ دَست‌افشانیِ حروف» از تاريخ سه‌شنبه ۱۶ آذرماه تا ۲۴ آذرماه، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ تا ۱۸ در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری برقرار است.

از نکات برجسته این نمایشگاه می‌توان به اکثریت شرکت‌کنندگان دانشجویان دختر اشاره کرد که با فروش تعدادی از تابلوهای در معرض نمایش، زمینه اشتغال‌زایی و کسب درآمد را برای خود فراهم کرده‌اند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند