آثار داستان‌نویسان زنجانی به جایزه ادبی یوسف راه یافت

کمتر از یک دقیقه0

مریم بیات‌تبار و معصومه دین‌محمدی موفق به راهیابی به مرحله نهایی داوری دهمین دوره جایزه ادبی یوسف (جشنواره داستان کوتاه دفاع مقدس) شدند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، دهمین جایزه ادبی یوسف خرداد ۱۴۰۰ به انتشار فراخوان اقدام کرد که در بخش نخست در استان‌ها در سه بخش دفاع مقدس، داستان نوجوان و بخش ویژه داستان شهدا آثار برگزیده استان‌ها مشخص شدند و پس از پایان مرحله اول در بخش سراسری، آثار راه‌یافته به مرحله نهایی انتخاب و برگزیدگان در زمستان سال جاری معرفی و تجلیل خواهند شد.

طی گزارش رسیده از دبیرخانه دهمین دوره جایزه ادبی یوسف، چهار چهره ادبی کشور قاسمعلی فراست، محمدمهدی رسولی، میرشمس‌الدین فلاح‌هاشمی و پرویز شیشه‌گران در مرحله نخست بخش سراسری، از اول آذرماه داوری آثار را برعهده داشتند. در مرحله سراسری ۳۶ اثر از میان ۱۸۱ اثر برگزیده استانی، نامزد دریافت جایزه شدند که در این بین آثار دو نفر از داستان نویسان زنجانی نیز به چشم می‌خورد.

مریم بیات تبار با اثر «پاورچین» و معصومه دین‌محمدی با اثر «روشنای نزدیک» موفق شدند به مرحله نهایی داوری دهمین دوره جایزه ادبی یوسف (جشنواره داستان کوتاه دفاع مقدس) راه یابند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند